Si aplikohen afirmacionet dhe sa eshte vlera?

ShendoshjoshendoshSi aplikohen afirmacionet dhe sa eshte vlera?

Afirmacionet pozitive  jane zakonisht pohime te shkurtra qe ju drejtohen”programimeve” speciale tek vetedija dhe nenvetedija jone.
Ato duhen te perseriten cdo dite disa here ne dite per qellimet specifike qe i kemi.
Qellimi eshte t’i  largojme dhe zhdukim dalengadal programimet, paragjykimet,  besimet negative dhe t’i zevendesojme ato me programime dhe mendime te fresketa, pozitive dhe qe jane si nutricion ushqyes per trurin, trupin, dhe jeten ne pergjithesi.

Cdo programim i ri  pozitiv kontribon ne lidhje te re pozitive  nderqelizore!

Vlera e afirmacioneve se bashku me pyetjet terapeutike qe ti do t’i pranon cdo dite plot 30 dite eshte 29€:

Per TY qe je anetar/e ne buletinin e shendetit tani, cmimi eshte vetem
19€. (0,63 cent ne dite)


Keto afirmacione mund te jene dhurate per ty, apo per dikend qe e don!

Ma dergo nje email tek
elvira@lookfeeldogood.com
me titullin. “Afirmacionet 30”.
Ne email shkruaje emrin e personit qe do t’i pranon keto!

Per ty qe jeton ne Kosove, Shqiperi, Maqedoni pagesa behet tek:

Numri i xhirollogarise ne ProCredit Banke:

1160688695000142

Verifikoje xhirollogarine me emrin Elvira Haxhiaga si dhe shkruaje mesazhin “Afirmacionet 30”, si dhe emrin dhe mbiemrin tend.


Per ty qe jeton ne Evrope dhe SHBA e ben pagesen me PayPal.

Me shkruaj ne email dhe afirmacionet do te dergohen automatikisht sapo te behet pagesa.

 

Elvira

Shemsije e dashur tani do te dergoj nje email me te dhenat e pageses, kontrolloje ate. Kontrolloje gjithashtu edhe “junk mail” ne inboxin tuaj.
Me te mira
//E

teuta

pershendetje e dashur .jam nje nene dhe desha te pyes per vajzen e cila eshte 17 vjeqe ka perjetuar ankth eshte e frikesuar per momentin eshte duke ber seanca vetem te nje psikolog kam frik edhe un per te .un me vemendje i ndjek postimet e tua kam deshir te madhe te ju takoi live po nuk e di si mund ju jeni larg pres diqka te bukur te me thoni, qka te bej me tej sepse truri im esht shum i trubulluar nuk di, dua te bej me te miren per vajzen time te bukur te perqafoi un nena e saj te lutem me kthe nje pergjigjje .

Your email address will not be published. Required fields are marked *