Per ty qe ke nevoje te konsultohesh

Per ty qe ke nevoje te konsultohesh

Nese e ndin qe ke nevoje per keshilla/seanca atehere i ofroj keto keshilla:

•Keshilla se si me u liru nga ankthi,  depresioni dhe stresi emocional
• Nevoje te konsultohesh per nivelet ushqyese ne trup, ne rast ekzemesh ne trup apo ndonje mungese vitamini/mineral

* Konsultime mbi zvogelim apo rritje te peshes

• Gjithashtu edhe nese ke probleme ne relacion, karriere dhe shendet ne pergjithesi

Metoda e punes:
Per t’u liruar nga ankthi dhe depresioni per fillim i sygjeroj tri seanca.
Nje seance zgjat nje ore dhe takimet behen nje here ne jave. Procesi i punes eshte dmth. tri jave. Ne seancen e pare zakonisht e krijoj nje relacion me ty dhe e gjej burrimin/shkakun e problemit tend. Ne seancen e dyte dhe te treten punoj me lirimin e problemit.

Nese je ne ankth dhe depresion te thelle, procesi i punes zgjat disa muaj.
Mjetet e punes qe punojme se bashku gjate seancave dhe kur ti punon vet gjate javeve kur nuk me takon mua jane: meditimet, metoda e EFT.se, Afirmacionet ne format texti apo mp3.
Materialet e mia te punes pra, mund t’i lexosh, degjosh dhe t’i shiqosh.

Nese ke ankth apo depresion ti duhesh gjithsesi me i liru ato nga trupi yt, sepse nese ato nuk lirohen gjate nje periudhe te gjate do te shkaktojne semundje tjera fizike.
Pasi qe sot e dijme se mundemi me u liru nga gjendja negative ne menyre natyrore atehere mos prit.
Nuk ja vlen me jetu ne frike konstante, pa gjume, ne izolim, pa e shiju ushqimin, pa e ndi dashurine e femijve apo familjes dhe ne frike se do te vdes ti apo dikush qe ti e don.

Me lejo te ndihmoj!

A e meriton edhe ti me shiju jeten ne liri dhe paqe shpirterore?


Seancat i bej edhe nepermes Skyp-it nese nuk gjindemi ne lokacion/shtet te njejte.
Pagesa behet ne xhirollogari te ProCredit Bankes.

Cmimi:

Nese jeton ne Kosove, Shqiperi apo Maqedoni: 25€/ ora. Gjithsejt per tri seanca eshte 75€.

Ne qofte se jeton ne shtetet tjera Perendimore, cmimi tri seancat eshte 150€ dhe pagesa behet nepermes PayPal-it apo xjirollogarise time ne Suedi.
Vlen gjithashtu me theksu se nuk ja filloj me punu me klientin vetem me nje seance. Pra minimumi eshte tri seanca, per shkak se me nje seance vetem mundem me gjete burimin e problemit dhe jo me liru ate.
Per me u liru teresisht nga ankthi, frika, apo trauma qe e ki si burim te problemit zakonisht merr kohe nga 3 muaj deri ne nje vit. Ndonjeher edhe me shume.
Me u liru prej ankthit dhe traumave duhet kohe, pasi qe ato kane qene ne trupin tend zakonisht prej qe ke lind. Prandaj te duhet durim dhe besim.

 

Pagesa nga Kosova dhe trojet tona behet ne kete xhirollogari:

Numri i xhirollogarise ne ProCredit Banke eshte: 1160688695000142

 Verifikoje xhirollogarine me emrin Elvira Haxhiaga si dhe shkruaje mesazhin “Tri seancat”, si dhe emrin dhe mbiemrin tend.
Nese jeton ne Maqedoni, Mal të Zi, Serbi apo Shqiperi te duhet SWIFT Kodi:MBKOXKPR


Mund te me kontaktosh ne kete email:
elvira@lookfeeldogood.com

 

Elvira

I nderuar Fatlum, ju pergjigjem emailave urgjente dhe personave qe me te vertete deshirojne ndryshime.
Emailat me oferta qe me dhurojne bakshish dhe qe perceptohen si shaka nga ana ime per nje program dhe materiale qe kane vlere jane me poshte listes sime se prioritetit.
Shpresoj per mirekuptim!

valon

pershendetje elvira si mundem te kontakoj live per mes telit apo skype se me duhet .urgjent nje kontakt me ty ..per qeshtje ndime dhe bashkpunimi .

Your email address will not be published. Required fields are marked *