Afirmacionet tani edhe ne Youtube

Afirmacionet tani edhe ne Youtube, te drejtuara nga zeri im. SHpresoj qe do te qetesoj dhe mbush energji.

Afirmacionet jane te fuqishme dhe inspiruese. Ato duhet degjuar, lexuar apo shiquar cdo dite sepse  na bejne te ndihemi mire.

Keto fjale pozitive rekomendohen shume nga ligjeruesit dhe autoret e ndryshem qe e kane ndryshuar jeten e tyre apo ju ndihmojne t’ju ndihmojne te tjereve t’i arrijne qellimet e ndryshme ne jete.

Per te lexuar me shume per afirmacionet dhe fuqine e tyre kliko ketu!

Ky artikull eshte kriju per te sygjeru qe cdo dite te degjosh fjale pozitive ne gjuhen shqipe apo gjuhe te huaja.  Pasi qe e di efektin e tyre edhe vet e bej kete cdo dite e di qe energjia negative qe e kemi ne trup do te krijoj me shume stagnime ne jete. Nese je ne depresion apo ankth ke arsye me te medha te afirmosh cdo dite. Interneti eshte i mbushur me informacione, shfrytezoje kete per te mire.

Kam kriju dhe jam duke kriju materiale ne gjuhen shqipe qe mund te perdoren si mjete per te liruar nga gjendja negative. Per te dal nga kjo situate nuk mjafton ta besh vetem nje gje, por disa paralele. Duhesh pra te afirmosh, meditosh, te besh ushtrime fizike, te kesh seanca me terapiste, shiqosh nivelin ushqyes ne trup (a ke vitamina dhe minerale te mjaftueshme ne trup), si e ke kalon kohen, me cfare njerez e kalon kohen, cfare lajme degjon, cfar elibra lexon  etj.

Derisa te dalin keto materiale ne treg do te merr pak kohe, por jane mjaft artikuj, video nga une qe jane gratis dhe qe mundesh me i shfrytezu cdo dite.

Kliko ketu nese deshiron te dalesh te faqja e meditimeve te dizajnuara per te liruar energjine negative ne trup dhe mendje.

haliti

Faleminderit me sherbeu ne momentin kur kisha nevojë per një pushim psiqik dhe fizik.zgjedhje ,komente dhe vendime të bukura.flm.

Elvira

Ju flmnd edhe juve per komentin.
Momenti i duhur eshte gjithmone, pyetja eshte se kur jemi te gatshem. 🙂

Ju pershendes
//E

Your email address will not be published. Required fields are marked *