Tri meditimet kunder ankthit, depresionit dhe vetebesimit te ulet

Tri meditimet kunder ankthit, depresionit dhe vetebesimit te ulet

Vetebesimi i ulet qe rezulton nga frika. Nga frika dhe vetebesimi i ulet vijne zakonisht ankthi dhe depresioni. Vijne lodhjet, energjia e rende, agresiviteti, hidherimi, mossuksesi dhe stagnimet tjera ne pune dhe jete.

Msheftesite e meditimeve jane se ato te ndihmojne, dhe gati askush nuk e thote kete. Askush qe flet shqip, e kam fjalen.

Kunder ankthit dhe frikes perveq antidepresivave, duhet shiqu edhe alternativat tjera qe nuk e demtojne trupin.

Meditimet jane nje nder teknikat me te shendosha dhe efikase qe mund te Ilushindihmojne te ndihesh e/i qete dhe clodhur.
Nuk ke nevoje as nuk e meriton me ndejt me frike dhe me ankth.
Provoje kete alternative sepse asgje nuk do te humb perveq eventualisht frikes dhe vetebesimit te ulet.
Temat jane te zgjedhura nga perjetimet qe e sjellin depresionin dhe ankthin.

Ketu mundesh ne menyre te lehte dhe te shpejte t’i porositesh tri meditimet qe une i sygjeroj.  Drejtohen nag zeri im dhe jo vetem qe et qetesojen por edhe te udhezojne. Jane te krijuara me dashuri dhe perkushtim te pafund qe te ndihmoj ty qe ndihehs keq.

Paypal-i eshte menyra me efikase ta besh porosine kudo ne bote qe gjindesh.

BLOMOR

TANI VETEM PER 10€!!!
Cmimi eshte zbrit nga 15€ vetem qe te jete me lire. Ky cmim do te zgjat vetem gjate muajit korrik-gusht!

Obruten Mark eshte firma ime suedeze dhe ne emer te saj i krijoj keto porosi ne Pay Pal.

Nuk te merr me shume se 5 minuta ta plotesosh formularin dhe meditimet do te vijne direkt ne emailen tend ku pastaj mund ti shkarkosh ne celular apo kompjuter. Mund ti kesh me veti non stop.

Eshte nje teknike e vjeter qe krijon qetesi trupore dhe mentale. Per kete kam shkruar edhe ne postet e meparshme. (Shiqo ne kategorine “Meditimet”)

Keto jane dizajnuar qe te punojne ne nenvetedijen tende. Aty ku behen 90% te zgjedhjeve tona ne jete. Jane shume te fuqishme dhe te ndihmojne t’i lirosh brengat dhe ankthet qe ta peshojne trupin dhe mendjen.

Kliko e mos ngurro. Cmimi eshte shume modest. Vetem per TY qe flet dhe merr fryme shqip.
Kliko ne kete pulle “Buy now” posht dhe plotesoje formularin e Pay Pal-it me te dhenat qe me duhen t’i di.
Kjo menyre eshet 100% e sigurte, te gjitha te dhenat tuaja do te mbrohen nga ligji i integritetit personal.

BLOMORCka thojne te tjeret per meditimet:

E dashur Elvira mënyra jote medituese është  për tu admiruar.

Ju në njëfar mënyre na e mësoni një gjuhë të re komunikimi me forcën tonë shpirtërore e cila është në relacion me të gjitha elementet e jetës tonë

Ju e keni zbuluar kurën e duhur dhe të vetme për ta vënë në tretman veten tonë plotësisht dhe e gjitha duke na mësuar po ashtu se si të mbushemi 
me energjinë e duhur për të gjitha funksionet e duhura në jetë

Metodat Teknikat apo Mënyra juaj – fillimisht duket shum e thjesht dhe nuk ta merr mendja se jan aq aq të fuqishme

Bravo Elvira Ju jeni kura që na duhet neve në përgjithësi si qenie.”


Ermal Tahiri Gjakovë

Your email address will not be published. Required fields are marked *