Nje pjese e librit me te shitur en bote, i perkthyer ne shqip -Louise L Hay

Nje pjese e librit me te shitur en bote, i perkthyer ne shqip-Louise L Hay

Louise L Hay eshte jo vetem autore e libirt, por ajo ne jeten e saj ka ka ndihmuar qindra mijera njerez qe te sherohen nga semundjet e ndryshme.

Titulli origjinal i librit eshet “You can Heal your life” ( Ti mund ta sherosh jeten tende do te ishte perkthimi i drejtperdrejte).

Nje nder librat me te shitura dhe perkthyera mund te them.

Libri origjinal eshte i pasur me afirmacione qe mund tja themi vetit cdo dite, pastaj ketu mund ti lexoni edhe perjetimet dhe eksperiencat personale te autores qe nga femijeria e deri sa e ka shkruar kete liber.

Kjo autore e ka sheru vehten dhe nuk eshte dorezu kur u semu nga kanceri.

Tani nje pjese te madhe te ketij libri mund ta lexosh edhe ne gjuhen shqipe te perkthyer nga Daut Demaku.

Ate mund ta klikosh ketu dhe e shkarokon direkt en komjuter. Lexoje ate cdo dite, disa here ne dite, dhe jeta do te ndryshoj..kete e thote autorja, edhe perkthyesi e edhe une.

HEALYOUR

Keshtu duket kopertina e librit origjinal dhe ai sigurisht mund te porositet nepermes internetit ne amazon.com apo ne dyqanet tjera virtuale te librave.

Your email address will not be published. Required fields are marked *