Tri seancat e premtuara, meditimet me mua!

Tri seancat e premtuara, meditimet me mua!

Meditimet te drejtuara nga une jane bere vetem per nej arsye. Me te ndihmu ty qe ke nevoje me u liru nga stresi i perditshem, depresioni apo ankthi.

Te nderuar mikesha e miq, per ju te cilet ende nuk jeni regjistruar tek kendi i keshillave te mia, ju lajmroj se jam duke i pregatitut nje seri me tri seanca meditimesh. Keto meditime do te mund ti porositni nepermes internetit me nje cmim shume modest.

Per tu regjistruar hyn ne kete faqe, shkuraje emrin dhe email adresen. Pasi qe te regjistrohes shko tek emaili aty te presin dy meditime, qe une ti dhuroj dhe qe te ndihmojne per qetesim dhe pushim psiqiki e fizik. 

Meditmiet jane gjithashtu te mira edhe per ta mirmbajtur energjine ne nivel te larte, por edhe kur deshirojme ta stabilizojme pulsin e githashtu ta qetesojme trurin. Kliko ketu me poshte per te bere porosine.
http://www.lookfeeldogood.com/se/Shqip.html

Your email address will not be published. Required fields are marked *